English  
 
 
EKİP MAKİNA
   Anasayfa  Hakkımızda  Makina ve Ekipmanlar  Referanslar  Faaliyetler  İletişim  
 
EKİP MAKİNA
 

Makina ve Ekipmanlar

 
  ATIK SU ve İÇME SUYU ARITMA EKİPMANLARI  
  KALDIRMA VE TAŞIMA EKİPMANLARI  
  MONTAJ ve BORULAMA UYGULAMALARI  
 

 

02.07.2009 - Gürbağ İnşaat Irak - Dohuk içme suyu Arıtma Tesisi Mekanik Ekipman İmlatları tamamlandı.

 

Kasım 2008 ayı içinde Gürbağ İnşaat A.Ş. nin Dohuk - IRAK ta yapmakta olduğu 11500 m3/h lik içme suyu arıtma tesisinin mekanik ekipmanları siparişini aldık. 1 adet 49 mt lik ön çöktürme sıyırcısı , 2 adet 49 mt lik durultucu sıyırıcısı ile 100 m3 lük bir tank için flash mikser ve muhtelif penstockların imalatı tamamlanmıştır. sıyırcılar tam köprü olup dört adet TIR ile Kuzey Irak a sevk edilmiştir.

 
 

02.07.2009 - sistemyapi konya aat havalandırma havuzu penstockları imalatı

 

2008 yılı eylül ekip aylarında , sistemyapi a.ş. nin yaptığı koski - konya aat havalandırma havuzları inşaatında kullanılan 30 adet 2700 x 4100 mm penstock 2 ay gibi kısa sürede tamamlanmış ve montajı yapılmıştır. aynı tesiste havalandırma havuzu diffüzör hdpp borulaması ve diffüzör montajı da yapılmıştır.

 
 

02.07.2009 - iski - düzce atıksu tesisi

 

kuzu toplukonut insaat ltd tarafndan yapılan İSKİ tafafından ihale edilen Düzce aat için istenen penstocklar yılbası öncesinde imalatları yapılmış ve montajları tamamlanmıştır.

 
 

02.07.2009 - siirt aat montajı bitirildi

 

2008 yili nisan ayında başladığımız sistemyapi a.ş. siirt aat mekanik montajı eylül 2008 de tamamlanmıştır. zor şartlar altında yapılan montaj ve borulama işlemi tamamlanarak tesis işletmeye alınmıştır.

 
 

02.07.2009 - 

 

 

 

 
 
  HAKKIMIZDA  
           
 

    EKİP MAKİNA LTD. ŞTİ. 1993 Yılı Ekim Ayında dört okul arkadaşı tarafından kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Özellikle çevre sektöründe ekipman imalatı, tesis borulaması ve mekanik montaj işlerinde deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

    Çevre sektörü dışında makina mühendisliğinin kapsamındaki birçok konuda da projelendirme, imalat ve montajını da üstlenmektedir.

    Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için 25 yıllık mühendislik ve 12 yıllık şirket deneyimleri ile, tecrübeli ve yetenekli kadrosu ile 13 yıldan beri aralıksız çalışmaktadır.

ORGANİZASYON YAPISI

    EKİP MAKİNA LTD. ŞTİ. 1993 Yılından beri profesyonel bir yapı ile yönetilmektedir.

    Kadromuzda 3 Makina Müh, 1 Çevre Mühendisi olmak üzere 4 Mühendis bulunmaktadır. Teknik personel teknik lise metal işleri tahsilli elemanlardan oluşmaktadır.Bir sekreter ve bir ön muhasebe elemanı olmak üzere beş ofis elemanı ve 40 adet kaynakçı, montajcı ve tornacıdan müteşekkil kadromuz, şantiye sayısına bağlı olarak zaman zaman 80 kişiye çıkabilmektedir.

    İmalat fabrikamız 2 holden oluşan 2000 m² kapalı alana sahip, 30 ve 10 ton kapasiteli gezer köprülü vinçlerle donatılmış, gerekli tüm ekipman ve makinalara sahip olmamız ve deneyimli kadromuz ile sipariş edilen ürünler yüksek kalitede ve minimum sürede üretilmektedir.

Yönetim Politikası İçin Tıklayınız...

 
           
 
EKİP MAKİNA
 

© 2007 EKİP MAKİNA