English  
 
 
EKİP MAKİNA
   Anasayfa  Hakkımızda  Makina ve Ekipmanlar  Referanslar  Faaliyetler  İletişim  
 
EKİP MAKİNA
 

Makina ve Ekipmanlar

 
  ATIK SU ve İÇME SUYU ARITMA EKİPMANLARI  
  KALDIRMA VE TAŞIMA EKİPMANLARI  
  MONTAJ ve BORULAMA UYGULAMALARI  
 

 

02.07.2009 - Gürbağ İnşaat Irak - Dohuk içme suyu Arıtma Tesisi Mekanik Ekipman İmlatları tamamlandı.

 

Kasım 2008 ayı içinde Gürbağ İnşaat A.Ş. nin Dohuk - IRAK ta yapmakta olduğu 11500 m3/h lik içme suyu arıtma tesisinin mekanik ekipmanları siparişini aldık. 1 adet 49 mt lik ön çöktürme sıyırcısı , 2 adet 49 mt lik durultucu sıyırıcısı ile 100 m3 lük bir tank için flash mikser ve muhtelif penstockların imalatı tamamlanmıştır. sıyırcılar tam köprü olup dört adet TIR ile Kuzey Irak a sevk edilmiştir.

 
 

02.07.2009 - sistemyapi konya aat havalandırma havuzu penstockları imalatı

 

2008 yılı eylül ekip aylarında , sistemyapi a.ş. nin yaptığı koski - konya aat havalandırma havuzları inşaatında kullanılan 30 adet 2700 x 4100 mm penstock 2 ay gibi kısa sürede tamamlanmış ve montajı yapılmıştır. aynı tesiste havalandırma havuzu diffüzör hdpp borulaması ve diffüzör montajı da yapılmıştır.

 
 

02.07.2009 - iski - düzce atıksu tesisi

 

kuzu toplukonut insaat ltd tarafndan yapılan İSKİ tafafından ihale edilen Düzce aat için istenen penstocklar yılbası öncesinde imalatları yapılmış ve montajları tamamlanmıştır.

 
 

02.07.2009 - siirt aat montajı bitirildi

 

2008 yili nisan ayında başladığımız sistemyapi a.ş. siirt aat mekanik montajı eylül 2008 de tamamlanmıştır. zor şartlar altında yapılan montaj ve borulama işlemi tamamlanarak tesis işletmeye alınmıştır.

 
 

02.07.2009 - 

 

 

 

 
 
  MAKİNA ve EKİPMANLAR  
   
 

   Firmamız ağırlıklı olarak çevre sektörüne hizmet verdiği için, yatırımlarımız da bu konuya bağlantılı olarak gelişmektedir.

   Tesisat mühendisliği için gerekli tozaltı kaynak makinası, kaynak redresörleri, invertör kaynak makinaları, boru pafta takımları, gaz altı kaynak makinaları, taşlama ve çapak alma aletleri, oksijen takımları, argon (tig) kaynak makinası bulunmaktadır.

   Yapılan işin çeşidine ve miktarına bağlı olarak bu ekipmanların sayıları ve özellikleri kısa zamanda arttırılabilmektedir.

   Makina ve arıtma ekipmanı imalatı için ise, 4 valsli ön bükmeli silindir makinası, 3000 x 8 mm giyotın kesme presi ve abkant bükme presi, d= 500 mm çevirme kapasiteli 2400 mm boyunda torna tezgahı, matkap tezgahı, şerit testere, profil testere, freze tezgahi, kaynak makinalarımız mevcuttur.

   
 

4

ATIK SU ve İÇME SUYU ARITMA EKİPMANLARI
  4 KALDIRMA VE TAŞIMA EKİPMANLARI
  4 MONTAJ ve BORULAMA UYGULAMALARI
   
 
EKİP MAKİNA
 

© 2007 EKİP MAKİNA